WAKACJE NAD JEZIOREM – Ceny w sezonie

Jezioro Solińskie to jedna z największych atrakcji turystycznych regionu. Ta perła wśród bieszczadzkich wzniesień jest idealnym miejscem na wakacje, urlop lub też krótki weekendowy wypad. Latem jezioro ożywa za sprawą jachtów, rowerków wodnych i kajaków, będąc idealnym miejscem zarówno dla początkujących wodniaków, jak i doświadczonych żeglarzy. Baza turystyczna, która z roku na rok oferuje co raz to nowe atrakcje, jest bardzo bogata. Liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego i przystanie, z których można wyruszyć w rej po jeziorze, to tylko jedne z wielu atrakcji, jakie zapewnia ono przybywającym tu turystom.
Piaszczyste plaże i kąpieliska, zielone wzgórza poprzecinane ścieżkami pieszymi i rowerowymi, bogata baza noclegowo-gastronomiczna – to atuty, których zdecydowanie nie sposób odmówić naszemu „Bieszczadzkiemu Morzu”.

Wszystko to oraz bliskość do bieszczadzkich połonin, sprawiają, że lato nad Jeziorem Solińskim z roku na rok przyciąga coraz to większe rzesze turystów. Bo każdy tu znajdzie coś dla siebie, od spokojnego wypoczynku w cieniu szumiących drzew, po niezwykle aktywny wypoczynek, który sprawi, że każdy urlop i wakacje będą zastrzykiem adrenaliny, który pozwoli nam zapomnieć o codziennych problemach.

Jednak pomimo rozbudowanej bazy noclegowej, z roku na rok coraz trudniej znaleźć miejsca w sezonie. Wciąż rosnąca liczba atrakcji regionu oraz liczba osób, które zakochują się w Bieszczadzkim kimacie sprawiają, że już wczesną wiosną najciekawsze wakacyjne terminy zostają zajęte,  dlatego już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cenową na sezon letni 2018. 

Termin wakacyjny od 23.06.2023 do 03.09.2023

Pokoje / Apartamenty – Cena pokoju ze śniadaniem

Śniadanie – stół szwedzki 

Pokoje 2 i 3 – osobowe – doba 145 zł od osoby (zobacz zdjęcia pokoi)

Apartament 3 osobowy dwupoziomowy –  doba 155 zł od osoby (zobacz zdjęcia apartamentu)

Apartament 4 osobowy dwupoziomowy – doba 155 zł od osoby (zobacz zdjęcia apartamentu)

Apartament Vip 4 osobowy dwupoziomowy – doba 165 zł od osoby (zobacz zdjęcia apartamentu)